Το διάσημο πατάρι των ποιητών στο καφέ του Λουμίδη. Ο Ελύτης έλεγε ότι "εκεί κουβαλούσαν τις καινούριες αγάπες με τον Γκάτσο". Η ιστορία του Παπαγάλου - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Δώρο γάμου από τον Λουμίδης Παπαγάλος! | medΝutrition
Beko BKK 2300 White
Νέα αυτόματη μηχανή παρασκευής ελληνικού καφέ! | Businessenergy
Λουμίδης Παπαγάλος - Mια μηχανή καφέ Beko, συλλεκτικά φλιτζάνια και συσκευασίες Λουμίδη Παπαγάλου έγιναν το δικό μας Δώρο Γάμου για δεκάδες νεόνυμφα ζευγάρια. Μάθε περισσότερα στο https://goo.gl/VdVuul | Facebook